Laen eluaseme remondiks: soodsaid tingimusi pakuvad kõik pangad

Olete soetanud endale uut korterit? Olete ostnud majakese järve ääres, kus saate rahulikult ja vaikselt elada? Võtke meie südamlikke õnnesoove vastu! Nüüd on aga aeg hakata mõtlema selle peale, kuidas oma eluaset korda viia, kuidas seda heakorrastada, muuta hubaseks ja mugavaks. Muidugi võib kõike seda realiseerida teostades ära kapitaalremonti. On jõudnud kätte ka aeg, millal oleks vaja läbi mõelda oma eluaseme sisekujundust, missugust seinade, lagede ja põrandate viimistlust te soovite, missugust mööblit ja sanitaartehnikat valida. Remont vajab täpse eelarve koostamist, kus on arvesse võetud kõik kulutused ehitusmaterjalidele, tööriistadele, abivahenditele, maalrite, krohvijate, sanitaartehnikute ja monteerijate töötasude maksmisele.

Nüüd on aga peamine küsimus – kas teil piisab raha kõikideks nendeks kulutusteks? Kui mitte, siis on üks ainus lahendus – võtta pangast remondilaenu. Tänapäeval on antud teenus muutunud üsna populaarseks nende kodanike seas, kes teevad tihti remonte oma majades ja korterites. Jutt käib mitte ainult just soetatud kinnisvara objektidest, vaid ka nendest olukordadest, kui on lihtsalt vaja värskendada oma eluaset, muutes seda taas hubaseks ja ilusaks.

Laen kinnisvara tagatisel kui remondilaen

Eesti pangad pakuvad soodsaid laenutingimusi igale kliendile, kes vajab raha oma eluaseme remondi jaoks. Peamiseks tingimuseks on laenu tagatise vormistamine, milleks on kinnisvara objekt ise. Panga jaoks on see kõige kindlamaks garantiiks, et laenusaaja hakkab oma laenu tagasi maksma ning olles sedasi tagatud katab väljastatud laen kõiki võetud riske.

Paljud Eesti opangad pakuvad remondilaene summas kuni 85% eluaseme hinnast mis on väga mõistlik ja kasulik. Te saate arvestada suure rahasumma saamisega, millest piisab kõikide planeeritud remondi- ja kujundustööde teostamiseks. Laenu tähtaega lepitakse iga kliendiga kokku individuaalselt, kuna kõik sõltub isiklikest asjaoludest – remondi mahust, tööde iga etapi pikkusest jne.