Eesti pangad, mis pakuvad kiirlaene

Kui asi läheneb sellele, et võtta pangalaenu isiklike vajaduste rahuldamiseks, tuleb kõigepealt selgitada välja, millised laenud ja pangad on olemas Eestis, et valida laenamise optimaalset varianti. Tänapäeval on muutunud väga populaarseteks just kiirlaenud, mis kuuluvad tarbijalaenude toodete hulka.

Kiirlaen on mugav sellepärast, et seda vormistatakse passi alusel, mitte suure summa peale, samuti nii kiiresti, et klient saaks oma taotletud summat kätte ühe tunni jooksul.

Mis puudutab pangaasutusi, mis annavad välja Eestis kiirlaene, võib käsitleda lähemalt järgmisi finantsorganisatsioone ning nende kiirlaenude väljastamise tingimusi.

Populaarsuse pingerea esikohal on TFBank. Selle eelis seisneb selles, et esmakordset kiirlaenu antakse välja intressiga 0% ning maksimaalne võimalik laenusumma on 4000 eurot. Vanuseline piirang on 22 kuni 75 eluaastat.

BIGBANK on üks liidritest tarbijalaenude turul ja ka kiirlaenu teenus on tema jaoks vägagi aktuaalne. Maksimaalne laenusumma on 10 000 eurot, kusjuures esimene laen on täiesti tasuta, ilma intressita. Kui te olete vanuses 22 kuni 70 eluaastat, siis saate vormistada kiirlaenu selles pangas.

Populaarsuse pingerea kolmandal kohal on Ekspressraha pank. Tal ei ole lojaalset esmakordset laenu ja intressi määratakse kohe. Pank annab kätte kuni 900 eurot ning laenusaaja vanus peab olema vahemikus 20-60 eluaastat.

ZiiP.ee pank pakub kiirlaene summas kuni 300 eurot kõikidele Eesti kodanikele vanuses 20 kuni 65 eluaastat. Intressi tuleb maksta juba esimese laenu võtmisel.

LAEN pank pakub kiirlaenu summas kuni 3000 eurot, kusjuures esmakordse laenu puhul on intressimääraks 0%. Laenusaaja vanus peab olema vahemikus 18 kuni 60 eluaastat.

SMSMONEY pank annab laenusaajatele kuni 900 eurot koos intressiga juba esimese laenu puhul, vanuseline piirang on 20-70 eluaastat.

Ferratum pank pakub võtta laenuks kuni 600 eurot kõikidele isikutele vanuses 19 kuni 70 eluaastat, koos intressiga juba esimesest laenust alates.

Credit24 puhul on esimene laen tasuta, järgmised aga intressiga. Kõik isikud vanuses 20 kuni 65 eluaastat võivad vormistada kiirlaenu summas kuni 3000 eurot.