SMS-laenud: kindel abi isiklike rahaliste vahendite puuduse puhul

SMSlaen kuijutab endast kiirlaenu eriliiki mida vormistatakse eemalt, mis tähendab, et taotleja saadab panka sms-sõnumi. Selliselt toimubki vajaliku laenusumma taotlemine.

Ühe sõnaga mugav, kiire, kindel ja tõhus. Sms-laene antakse välja väiksemates summades, kuna laen ise on lühikese tähtajaga, ei nõua mingisugust tagatist, palgatõendit ega muid dokumente. Piisab ainult sellest, kui om olemas pangakonto, mille alusel saavad pangaesindajad teid identifitseerida ning laenu vormistamine ise toimub sms-sõnumi kaudu.

SMS-kiirlaenud on mugavad sellepärast, et laenusaaja ei pea tulema kontorisse. Selliselt säästab ta oma aega ja vaeva ning saab kohe raha kätte. Peale selle ei ole sms-laenu puhul vaja esitada tagatist ega muud garantiid, kuna väljastatav summa on väike.

Kuigi peab arvestama sellega, et laenu saamisel sms’i kaudu on ka omad negatiivsed küljed. Jutt käib sellest, et taolistele laenudele on iseloomulik väga kõrge intress.

Mis puudutab aga seda, kes annab välja sms-laene, siis siin tuleks põhjalikumalt peatuma pankadel.

Viimastel aastatel on kiirlaenude teenus muutunud Eestis väga populaarseks ning elanikud on saanud ka enda peal tunda kõiki selliste laenude eeliseid. See on tõesti väga mugav, kiire ja praktiline, kuna te raiskate minimaalselt oma aega ja vaeva ning ei esita mingeid dokumente.

Kogu protseduur seisneb selles, et te saadate konkreetset koodi panga telefoninumbrile, mis annab märku sellest, et klient vajab kiirlaenu. Summad on sms-kiirlaenude puhul üsna väikesed, neid andakse välja lühiheseks ajaks, kuid selle eest päästab antud raha paljusid inimesi erakorralistes olukordades. Kui oma rahast ei piisa mõneks tähtsaks ostuks, siis sms-laen tuleb alati appi, et kiiresti lahendada rahapuuduse probleemi.